Design Vize Projekty Kontakt Úvod  
 

Vize projektu

Projekt Pythia.cz vychází z myšlenky nabídnout drobným živnostníkům možnost s minimálními náklady využít internet a www prezentace na podporu svého podnikání. Cílem je poskytnout prostor a pomoc s nastartováním projektu a minimalizovat riziko zbytečných nákladů. Toto riziko bereme z velké části na sebe a zároveň se snažíme podpořit projekty vlastními zkušenostmi a know-how. Naším cílem je tímto způsobem získat dlouhodobé a otevřené vztahy s drobnějšími zákazníky a podílet se na nich i v době jejich úspěšného provozu.

Komu je projekt určen

Projekt je určen drobným podnikatelům a malým firmám, které nechtějí investovat velké peníze do prezentace, ale zároveň by rádi pro podporu svého projektu/podnikání/živnosti něco udělali, případně si vyzkoušeli možnosti tohoto způsobu propagace. Nechceme soupeřit ani s klasickými CMS systémy, které jsou pro malé firmy složité, ani nechceme oslovovat nadnárodní firmy, které vyžadují profesionální přístup s on-line podporou.

Vaše benefity

  • minimální až nulové počáteční náklady
  • jednoduchý a rychlý start projektu
  • minimální riziko finanční ztráty

Podmínky využití

Základní verzi prezentace vytvoříme pro potřeby vyzkoušení zdarma na základě dodaných podkladů (kontaktní informace, popis služeb/produktů, případně fotky v digitální podobě do fotogalerie). Stejně tak nabízíme hostování na našem prostoru první rok zdarma s poskytnutím internetové adresy jméno_projektu.pythia.cz. V případě, že projekt bude úspěšný a budete mít zájem v něm pokračovat, pak cena základní prezentace (jednorázově) je 2 500,- CZK a roční cena hostování je 500,- CZK. Všechny další práce jsou pak účtovány na základě hodinové sazby 500,- CZK. Výhodou tohoto přístupu pro Vás je možnost ukončit během prvního roku projekt bez platby za vytvoření prezentace a hostingu.

Začněte - jak na to

  1. Ve stručnosti popište svoji představu projektu.
  2. Zašlete nám tuto představu spolu s případnými vzory fotografií na email. projekty@pythia.cz.
  3. Pokud máte nějaký dotaz, kontaktujte nás emailem jan.nemec@pythia.cz, nebo telefonicky 724 002 525.

Mgr. Jan Němec - project manager